Kapı Stoperi

ÜRÜNLERİMİZ

Kapı Stoperi Nedir?

Stoper çeşitleri kapıların hızlı bir şekilde duvara çarparak hem duvara hem de kapıya ve kapı koluna zarar vermesini önlemek amacıyla kulanılan ürünlerdir.

Stoperin Faydaları;

Hangi Kapı Stoperini Seçmeliyim?

2 adet temel gruptan oluşan stoper çeşitlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Montajı kolay, ucuz ve kapılarınıza şıklık katacak stoperleri seçip kullanabilirsiniz.

Eğer kapınız duvara vurarak hem kapınıza hem duvara zarar veriyorsa 8 Tipi Kapı Kolu Stoperini tercih edebilirsiniz veya kapılarınızın sürekli rüzgardan veya normal bir şekilde kapanmasından şikayetçiyseniz Ahşap Kapı Stoperini tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Her iki stoperin kullanımı kolay ve pratiktir.

Referanslarımız

  İDEAL HEDİYELİK EŞYA TİC LTD ŞTİ olarak evlerimizde kullanmak üzere ahşap kapı stoperleri imalatını ve toptan satışını yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamında doğa dostu, sağlığa zararlı hiç bir madde içermeyen malzemeler kullanmaktayız. Tüm ahşap ve dekorasyon malzemeleri birinci sınıf olması dolayısıyla sektörde tanınmış bir marka olan İdeal Kapı Stoperleri bugün binlerce ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.

  Adres

  24. Ada No:77 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

  Telefon

  +90 (212) 659 0 503

  E-posta

  info@kapistoperi.net

  Cart